Szanowni Państwo,

Niniejsza oferta kierowana jest m.in. Do obiektów/powierzchni przemysłowych, biurowych, oświatowych i administracyjnych

Jednym z działań, które możecie i powinniście Państwo podjąć jest dezynfekcja pomieszczeń i wyposażenia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu możemy wesprzeć was w tym ciężkim czasie walki z pandemią. Posiadamy niezbędne środki techniczne, do wykonywania dezynfekcji. A co najważniejsze, stosujemy skuteczne środki dezynfekcji. Śmiertelne dla wirusów i bezpieczne dla ludzi

Przedstawiamy ofertę Firmy 4 Ever Clean, specjalizującej się w świadczeniu usług kompleksowego utrzymania czystości. Mam nadzieję, iż niniejsza oferta spełni oczekiwania i spotka się z zainteresowaniem, dając okazję do nawiązania współpracy z korzyścią dla wszystkich.


Dezynfekcja, czyli odkażanie polega na niszczeniu drobnoustrojów chorobotwórczych takich jak wirusy, bakterie i grzyby oraz ich form przetrwalnikowych. Nasi specjaliści dokonują dezynfekcji skutecznymi środkami fizycznymi i chemicznymi, aby efektywnie zapobiec ponownemu zakażeniu. Dezynfekcja dotyczy jedynie przedmiotów i powierzchni użytkowych.


W celu uzyskania optymalnego efektu stosuje się i łączy różne metody:

  • metody fizyczne (jak para wodna czy promieniowanie UV),
  • chemiczne (alkohole, związki metali ciężkich, utleniacze, kwasy, zasady i in.),
  • termiczno-chemiczne (wysoka temperatura podnosi efektywność środków chemicznych).

Zabieg dezynfekcji należy powierzyć wyspecjalizowanej firmie o konkretnym doświadczeniu. Jego wynik jest bowiem zależny od odpowiedniego dobrania metod i środków dezynfekcji.

Powierzchnia dezynfekcji do 1000 m2 Powierzchnia dezynfekcji od 1000 m2 do 2000 m2 Powierzchnia dezynfekcji powyżej 2000 m2
4,00 zł/m2 3,00 zł/m2 2,70 zł/m2
Koszt ozonowania powierzchni wynosi: 1,89 zł netto/m2
Powyższe kwoty są kwotami netto do których należy doliczyć 23% VAT
Powierzchnia dezynfekcji do 1000 m2
4,00 zł/m2
Powierzchnia dezynfekcji od 1000 m2 do 2000 m2
3,00 zł/m2
Powierzchnia dezynfekcji powyżej 2000 m2
2,70 zł/m2
Powyższe kwoty są kwotami netto do których należy doliczyć 23% VAT